Giriş Yap

Güvenlik Resmini Yenile Güvenlik Resmi

Misafir Girişi

Şifremi Unuttum

Mobil Okey Oyna

Değerli MobilOkey.Net ziyaretçimiz, mobil okey oyna sitemize hoş geldiniz. Son yıllarda yaşanan ve dur durak bilmeyen teknolojik gelişimler ve bunların sonucunda oluşan değişimler sonrasında bir çok şey değişti. Eski teknolojilerin bu akımlara ayak uyduramaması ve akıllı cihazların da kendilerini iyice geliştirmesi dolayısı ile daha rahat ve kolay bir kullanım imkanına kavuşuldu. Yeni çıkmış olan tabletler ve akıllı cep telefonları gibi taşınabilir cihazlar sayesinde artık kişisel bilgisayar modası tarih olup yerine cebimizde veya çantalarımızda taşıyabildiğimiz donanımlar kullanıyoruz. Bu gelişmelerin ışığında artık web tabanlı tasarım içerikleri ve oyunlar, bu bahsettiğimiz daha küçük ekran boyutuna sahip cihazlara göre dizayn edilip tasarlanıyorlar.

Yeni çıkan teknolojileri takip ediyor ve sizlere mobil okey oyna ile tanıttığımız ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz okey oynama sistemi sunuyoruz. Ayrıca mobil okey oyunu salonlarımız sayesinde mobil okey oyna ile keyifli vakit geçireceğinizi biliyoruz. Sizler için hazırladığımız, kesintisiz mobil okey oynama imkanını en iyi ölçüde sağlamayı kendimize görev edindik. Okey, batak, tavla gibi oyunlardaki kullanıcılarımız için en büyük sorunlardan birisi, bu oyunların mobil uyumluluğu olmaması veya responsive mobil tasarımların gerektiği ölçüde düzgün çalışmamasıdır. Web sitemiz uzun zamandır mobil cihazlarınız için uyumlu olacak şekilde dizayn edilerek şu anki haline getirilmiştir. Sürekli yenilenen ve güncellemeler sunan chrome, firefox, safari, opera gibi tarayıcılar yayımlamış oldukları bazı güncellemelerde hatalar yapmaktadır. Biz ise bu hatalar oluştukça, farklı çözümler üretmeye çalışarak sizlere daha sorunsuz bir oyun deneyimi adına çalışmalar yapıyoruz. Yeni dostluklar kurabileceğin sitemizde edinmiş olduğun yeni arkadaşlar ile muhteşem vakit geçirebilirsin. Rakiplerini tek tek eleyip zevkli bir oyun deneyimi yaşayabilirsin. En sorunsuz oyunları oynayabileceğimiz sitemizde diğer oyuncular seni de bekliyor.

Mobil okey oyunu için mobil cihazlarınızın mağazalarından ücretsiz bir şekilde erişebileceğiniz uygulamalar oluşturmak için de ayrıca zaman harcıyoruz. MobilOkey.Net ana sayfası üzerinden sizler için oluşturduğumuz uygulamalarımızı indirebilirsiniz. Uygulamalarımız tarayıcılara kıyasla daha uzun süre oyunlarımıza bağlı kalmaktadır. Uygulama kullanmak istemiyorsanız da halihazırda tarayıcılarınız üzerinden giriş yapıp canlı okey kullanıcılarımız ile oyunlar oynayabilirsiniz. Uygulamalarımız ve tarayıcıdan giriş yaptığınız okey sitesi içeriklerimiz hem yatay hem de dikey olarak oyunlarımızı oynayabileceğiniz şekilde tasarlanmışlardır. Oyun içeriklerimiz mobil cihazlarınızı tuttuğunuz şekle göre biçim almaktadır ve görünen alanı en iyi biçimde kullanarak, size en iyi oyun deneyimini sağlamaktadır. Sorunsuz bir oyun deneyimi arıyorsan Mobil okey oyunu için en iyi siteyi buldun demektir.

Mobil okey oyna odalarımızda okey oynamak eğlenceli ve basit bir haldedir. Tablet ve akıllı cep telefonlarınızdan okey oynamak istiyor fakat oyuna bağlanabileceğiniz ve güzel zaman geçirebileceğiniz bir adres bulamıyor musunuz? O halde doğru adrese geldiniz demektir. Sistemlerimiz size bu ayrıcalığı sağlayacak uyumluluğa sahip bir platformdur. Ücretsiz okey oyunu oynamak için tek yapmanız gereken üye olmak veya mevcut üyeliğiniz ile oyunlarımıza giriş yapmaktır. Oyun oynamanın yanı sıra, salonlarımızda sadece durarak bile bedava okey puanı kazanabilirsiniz. Etkinlik süreleri içerisinde iseniz veya gold üye durumunda iseniz, kazandığınız puanlar 2 ile çarpılır. Kat kat puan kazanabileceğiniz bunca özelliğin yanı sıra eğlence sistemlerimizi de sizler için dizayn ettik. Arkadaşlarınızla veya yeni tanışmış olduğunuz oyuncularımızla kendi aranızda müsabaka bile düzenleyebilirsiniz. Okey oyna ayrıcalıkları ile eğlenirken bu oluşumda siz de yerinizi alabilirsiniz. Telefonlarınızdan bir yandan mobil okey oynarken diğer yandan günlük işlerinizden geri kalmadan ve sosyal hayatlarınızdan ödün vermeden eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Parkta gezerken, yürüyüş yaparken, tren veya otobüs ile bir yerlere giderken artık düzgün bir şekilde çalışan okey oyunu oynayabileceksiniz.


Ana Sayfaya Dön
© MobilOkey.Net - Okey Oyna - Mobil Okey Oyunu